Výstavba rodinných domů


 V naši společnosti má nemalý podíl v objemu prací právě rodinná výstavba. Ať už stavba rodinných domů na klíč a nebo rodinná výstavba domů užívaných k rekreaci. Patří k němu také výstavba bytových domů pro renomované developerské společnosti v širokém rozsahu od standardního provedení až po provedení pro náročné zákazníky. K tomu patří i zajištění a provedení všech prvků týkajících se interiérů.

Zabýváme se nejen výstavbou rodinných domů, ale i rekonstrukci stávajících staveb. Od základové desky, izolace proti zemní vlhkosti, tepelné izolace, přes výstavbu obvodových svislých konstrukcí, vodorovných konstrukci (věnec, železobeton), střešních konstrukcí, oddrenážování objektu včetně oddrenážování pozemků, zhotovení dešťové kanalizace, splaškové kanalizace, osazení plastových jímek (žumpa - 1 až 15 m3) včetně podsypu, betonové podesty, obsypu, zásypu, terénních úprav, oplocení pozemku, jak zděné konstrukce, tak kovové... Zhotovení příjezdových komunikací je rovněž v naší nabídce.

Dále Vám nabízíme zhotovení podlahového topení včetně vylití anhydridem. Na takto připraveny podklad Vám položíme dlažbu (nejen v místnosti koupelen), obklady včetně osazení zdravotechniky, sprchovacích koutů včetně rozvodů vody, plynu, ústředního topení atd.

Výčet prací, které Vám Váženým zákazníkům nabízíme je tak široký a pestrý, že bychom Vás neradi nudili dalšími texty, proto nás neváhejte kontaktovat. Velice rádi na Vaše dotazy odpovíme.

Kontakt

Marie Fupšová

marie.fupsova@seznam.cz

Lipová 931/2
Horní Suchá
735 35

+420 608 450 663

Vyhledávání

Kontakt +420 608 450 663

Vytvořeno službou Webnode