Využili jste služeb naši Stavební firmy Fupšová z Horní Suché?

Pokud ano, jak jste byli spokojeni?

Doporučili byste nás?
 

Formulář pro Vaše sdělení

Datum 12.04.2014
Vložil Temelovi
Titulek Poděkování

Letos jsme využili služeb stavební firmy Fupšová. Jednalo se o rekonstrukci koupelny, WC a kanalizace. Byli jsme velice spokojení. Všichni pracovníci této firmy byli perfektní. Velký dík patří také instalatérům, pokrývačům a panu obkládači. Byli jsme velice mile překvapeni, protože jsme doposud znali jen firmy - samé fušery a podvodníky. Proto bychom chtěli této firmě a zejména precizní paní Fupšové moc poděkovat.

Temelovi

Datum 30.01.2014
Vložil rodina Rucká
Titulek Poděkování

V září 2013 nám firma paní Fupšové prováděla zateplení rodinného domu, chtěli jsme poděkovat paní Fupšové za její vstřícnost a profesionální jednání, je to solidní firma, kterou můžeme rádi každému doporučit.

manželé Ručtí

Datum 01.12.2013
Vložil Dana Binarová
Titulek Poděkování

Děkujeme ochotné paní Fupšové a kolektivu, který u nás vykonal perfektní práci, ikdyž jím počasí moc nepřálo. 100% spokojenost, určitě doporučujeme.

Manželé Binarovi

Datum 12.05.2013
Vložil Manželé Hložkovi
Titulek Spokojenost

Moc děkujeme celé stavební firmě Fupšová za perfektně provedenou práci na zateplení rodinného domu, izolaci, soklu a zámkové dlažbě. Řemeslníci byli opravdu profesionální, precizní, ochotní, nic nebyl problém a se vším si poradili. Paní Fupšová je velmi komunikativní, vždy nám vyšla vstříc, má obdivuhodný elán a vždy úsměv na rtech. Je vidět, že své práci rozumí, vše nám srozumitelně vysvětlila a ochotně poradila. Je to solidní firma, kterou můžeme s radostí doporučit, jsme maximálně spokojení.

Datum 01.11.2012
Vložil René Raszyk
Titulek Profesionalita, čistota

Se stavební firmou Fupšová jsem taky nad míru spokojen. Firma mi prováděla příjezdovou cestu k rodinnému domu a můžu jenom doporučit. S takovým vstřícným, profesionálním a rychlým přístupem jsem se ještě nesetkal. Nejenom že udělali práci v nejlepší možné kvalitě, tak zejména oceňuji že jako z mála firem při prácí " přemýšlí ".Zejména pak musím pochválit řemeslníky, za čistotu kolem staveniště a uvedením všeho do původního stavu. Při realizaci dalších možných zakázek se budu v budoucnu i nadále obracet na firmu Fupšová.

Datum 28.07.2011
Vložil Henryk Małysz
Titulek Poděkování

Se stavební firmou Fupšová jsem realizoval hrubou stavbu mého rodinného domku v obci Horní Suchá a jako zákazník jsem velice spokojen. Než jsem se dostal do kontaktu s paní Marií Fupšovou, měl jsem možnost vyzkoušet jiné stavební firmy a jejich jednání. Nebudu zde vypisovat své zkušenosti s jinými, jen shrnu, co se mi líbilo a co musím pochválit stavební firmě Fupšová při realizaci zakázky:

1) Naprosto prvotřídní a bezkonkurenční komunikace se zákazníkem a vstřícnost
2) Seriozní nabídka a její dodržení v průběhu realizace stavby
3) Bezkonkurenční ceny v důsledku množstevních slev, kontaktů přímo na výrobce a vyúčtování s 10% DPH (ve srovnání se stavbou svépomocí a nákupem materiálu ve stavebninách bez slev s 20% DPH)
4) Kvalita odvedené řemeslnické práce
5) Takové čisto na stavbě jsem ještě neviděl :-)) Chválím zaměstnance!!
6) Velmi šikovní zedníci a řemeslníci, kteří pracovali přesně, čistě, rychle
7) Komunikace v průběhu stavby probíhala jak telefonicky (bleskové řešení nastálé situace), tak po skype, při časově náročnějším řešení problémů s mým projektem, který mi pan projektant z Ostravy slušně řečeno odfláknul.
8) Zdárné zastřešení stavby střešní krytinou KM Beta s osazením střešních oken, vybudováním komínu, schodiště a všech příček.

Na závěr chci paní majitelce Marií Fupšové jako spokojený zákazník poděkovat za dosavadní spolupráci a všem mohu vřele doporučit. Děkuji a těším se na další spolupráci při osazování oken do novostavby a dokončovacích pracích (podlahy, omítky, zateplení krovů, venkovní drenáž, atd.)

Kontakt

Marie Fupšová

marie.fupsova@seznam.cz

Lipová 931/2
Horní Suchá
735 35

+420 608 450 663

Vyhledávání

Kontakt +420 608 450 663

Vytvořeno službou Webnode